| Cezaraa a întrebat:

ce cadou ar trebui sa-i fac mamei mele de ziua ei de nastere! Implineste 40 de ani pe 25 ianuarie. chiar daca mai e ceva timp pana atunci vreau sa ma gandesc de acum.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Un parfum, un buchet de flori şi-un *La mulţi ani!* eu spun că ajunge.

3 răspunsuri:
| Karizma a răspuns:

O cana pe care sa fie pusa o poza cu tine si cu ea si pe o parte sa fie scris,, La multi ani!". Sau sa ii faci ceva personalizat, orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parinte nu cere cadou copilului.
Daca poti, ia-i 3 trandafiri albi, ii dai urindu-i La multi ani si ce ii mai zici atunci.Va aprecia mai mult decit orice cadou.Mult noroc.

| littlemix a răspuns:

Depinde de ce pret vrei sa dai. Daca se da cu creme ii poti ua Anew de la avon pentru reudcerea ridurilor si intinerire. Poti opta si la rujuri si alte farduri sau parfumuri. Depinde ce ii place mamei tale.