| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou ii pot face surori mele de Craciun... Mersi

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Cel mai bun raspuns il ai chiar tu! Tu stii8 cel mai bine ce-i place si ce nu, important e ca acest cadou, scump sau ieftin, sa aiba tinta dorita de tine. Sfatul meu este sa-ti asculti instinctul.E inutil ca tu sa te iei dupa noi care nici macar nu-ti cunoastem sora.

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O pernita decorativa, o rama, farduri, rujuri, bijuterii, hainute, agenda, portofel, accesorii pentru iarna.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Bijuterii.

| lex79 a răspuns:

Daca tu nu o cunosti si trebuie sa-ti spunem noi e grav.

daca are hobby-uri poti sa-i iei ceva legat de asta. daca nu, ii poti lua absolut orice: o rochie, o bijuterie, un ceas, o geanta, un fular/sosete/manusi, o oja/o trusa farduri, un ornament pentru camera, lumanari, dulciuri, un parfum, jocuri de societate, o carte, un aparat foto/epilat/placa par, casti, ca sa nu mai pomenesc de banalele cani/rame foto etc. unei femei ii poti lua ORICE.

| SarcasmBoy a răspuns:

O caciula draguta cu mot sau o bluza.

| MudvayneMurderer a răspuns:

Dulciuri si haine. Cum i-am facut eu surorii mele.

| AlexIsAnAI a răspuns:

Știi, un globuleț personalizat, au La Doi Pași sau la DM. Sunt foarte drăguțe, pentru efect poți să adaugi o căsuță de turtă dulce.

| momo0988 a răspuns:

Ceva simplu si dragut o sa fie fericita ca te gandesti la ea si ii dai ceva asta e tot ce conteaza :3 asa ca nu-ti da silinta prea tare...parerea mea