| IubesteEa a întrebat:

Buna ce inseamna cand un baiat iti spune ca te place doar ca prietena,apoi tot se uita dupa tine (nu la prietenele tale,la tine ) si iti zambeste? ieri asa facea si pana la urma prietena mea i-a zis sa ma pupe (ieri era si ziua mea, mi-a zis la multi anilove struckhappy asa si ne-am pupat pe obrazbig grin voi ce credeti? Cand eram pe banca tot se uita la mine, cand pleca se intorcea si se uita la mine.

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Te place smug dar poate e rusinos sa.ti-o zicathinking

Bafta:*

1 răspuns:
| Keyko a răspuns:

Te place, dar e prea rusinos ca sa iti spuna asta in fata. vrei un sfat? uita te si tu asa la el, zambeste i rusinos si cuminte, invita-l o data in oras spunandu i orice minciuna (de ex: ca vrei sa iesi si prietenele tale nu pot, sau intalneste te cu el "intamplator." si duceti va sa mancati o ingheteata) si atingei mana, iar la plecare saruta-l. bafta!