| CsGo1234567 a întrebat:

BUNA Comunitate! deci nu mai pot!, numai rezist! Deci in urma cu 2 ani parintii mei incepuse sa se certe! asta afectanduma si pe mine! tatal meu si mama mea deci nu treceaa o saptamana si iar se certau si tot in continuare asa ase... pana la un moment dat! cand au spus ca divorteaza si dupa sau rascandit! si dupa au ajuns sa se BATA! pe buneeeee! mama mea a ajuns sa fie putin vanata dar putin., dar tot gestul conteaza! Si pana la urma au divortat anul acesta in martie! dar euu stau tog cu mama adevarul e ca ma simt mai bine dar tot nu ma simt ase bine! Va rog din sufletelul meu ajutati-ma sa ma simt mai bine! va rog am o stare de pictiseala am prea multe greutati! ma simt intunecat singur! va rog din sufltulu' meu vaaaa rogggggggggggggggggggggggg! am 14 anisori!

Răspuns Câştigător
| BiancaBia1234 a răspuns:

Nu prea ai ce sa mai faci,ei au hotarat asta, chiar daca esti tu la mijloc. Singura solutie este sa treci peste, nu ii poti aduce impreuna daca s-au si batut, nici lor nu le e bine ca au divortat iti dai seama, chiar daca au avut certuri si discutii ei au fost casatoriti si au crescut un copil cu dragostea lor.

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Eu zic sa te tii de scoala in primul rand ca ai multe greseli gramaticale asta denota ca neglijezi scoala, iar la 14 ani esti ditamai barbatul asa ca nu te mai victimiza.

| unprietenaproape a răspuns:

Ce alintat esti. Astea sunt probleme? Stai sa vezi cand o sa cresti

| OAly a răspuns:

E mai bine ca au divortat daca nu se intelegeau. Iti va fi bine cu mama ta. Stai linistit! Nu e chiar asa rau cum vezi tu acum lucrurile. In timp te vei obisnui.

| JoleneSth20 a răspuns:

Mi se pare că tu cauţi mai mult atenţie decât ajutor.

| ANONIMAAA37 a răspuns:

Dmn...esti chiar prost.Cum sa spui asta? Daca se sinucide familia lui o sa sufere si plus ca o sa te bantuie