| FirstState a întrebat:

cu timpu se schimba fetele? in sens ca de ex : acum are 16 ani ii plac baietii emo(eu nu-s emo), cind va creste tot ii va placea emo? imi place de ea la nebunie sad a zis ca nu-s genu de baiat care ii place ei, si sint ceva shanse cu timpu sai plac?sad

Răspuns Câştigător
| Eu_8005 a răspuns:

Sant shanse. funda?big grin

4 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Emo e o fita si atat.Doar nu ai sa te schimbi pentru o fata daca acest trend nu te avantajeaza si nu este genul tau...
La maturitate o sa fie p domnisoara finuta, draguta ce o sa placa baietii simplii si naturali.

| pisoias a răspuns:

Cred ca se va schimba odata cu trecerea timpului, dar poate ca atunci nu vei mai fi tu acela care sa fie interesat de ea.

| cokocosmy a răspuns:

Pfff thinking uite n-am sa te aburesc sa te simti bine din minciuna
1. nu prea cred ca varsta tine de gust
2. fata poate ca nu vrea sa stea cu tine pur si simplu nu-i placi scuze cati zic
3.acum toate fug dupa emo boys ca cica is la moda daca is cu un emo boy oh go on
4. daca ea te respinge cauta alta fata care te accepta cum esti tu nu doar pentru stilul tau de a fi happy
succes

| SkittlesS a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa ii acorzi o funda lui : CrazyMe
e foarte bun raspunsulwinking