| mateia821 a întrebat:

Buna! Cum m-as putea baga in seama cu un baiat mai timid? Nu prea vorbeste, e un baiat de la clasa alaturata. Nici retele de socializare nu are ca sa ii pot cere ig/Facebook. O colega de a lui mi-a spus ca a observat ca baiatul se cam uita dupa mine insa vad ca nu face primul pas. Mi-e frica sa il salut sau sa il intreb ce face, poate ma va lua la misto sau va face glume. Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Poate are dar nu vrea sa le dea, poate ea a facut misto de tine. Simplu, stai langa el, si va reactiona, dar pregateste ca poate nu-i placi cum crezi tu.

| 1997onur a răspuns:

Oricum o să-l schimbi și pe el de ce să-l distrugi? Nu mai bine îl lași pe băiat în pace să-și facă școală fără sai distrugi viața și te duci la colegi tai din clasa dacă tot vrei sa ai gagic de bff cu benefici lasă în pace să-și termine școală nu-i distruge viața la băiat găseșteți unul sați rezolve necesitățile dacă tot ești așa disperată și toxică nu-i distruge viata la băiat și lasa falsitate și miciunile ca ție frică ca ție rușine.

| 120bulevard a răspuns:

Cum naiba sa te ia la misto cand el nici cont de Facebook n-are, probabil nici whatsapp nu are ca sa vorbiti, nu cred ca o sa te ia la misto, n-are cu cine sa te barfeasca daca n-are statut social media

| AndreiSingurul a răspuns:

Mă pun in locul lui, eu fiind timid la fel, eu as prefera sa vina fata la mine daca inca nu ne cunoaștem, ca sa facem cunoștință de cat sa mă duc eu și să mă fac de daca ție nu-ți place de mine