| Ellaa98 a întrebat:

Deci sa va spun o poveste a unei prietene de`ale mele care m`a rugat sa o ajut si eu nu prea ma pricep la capitolul astahee hee : Ea a cunoscut un baiat din scoala ei care tot venea pe la clasa si mai vorbea cu ea.Si intr'o zi, afara. o baga mereu in seama : ii zicea "buna", o intreba ce face, etc. ( erau mai multi prieteni de`ai ei ), iar pe celelalte fete nu le baga in seama.Si nu vorbea foarte des cu ea ( prietena mea ) doar asa...mai statea putin mai ii zicea ceva.si tot asa. Dar acum s`a certat cu el.Credeti ca o placea? Dar acum o mai place dupa ce s-a certat cu ea?

Răspuns Câştigător
| xVicky a răspuns:

Din moment ce o baga numai pe ea in seama, cred ca o placea. Daca mai vrea sa vorbeasca cu ea, inseamna ca o mai place.Bafta!

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Io cred ca o mai place si ea ar trebui sa il ierte. eu cred ca a placut-o mereu o place si daca il iarta o sa o placa pentru mult timp:X

| MeGustaaaaa a răspuns:

Astea sunt cuplurile.Se cearta si uita...Mai ales baietii.Inca mai simte ceva pentru ea. Daca si ea simte ceva pentru el sa fie din-nou impreuna si daca nu, sa ii spuna ca relatia lor e din trecut si ca nu o mai intereseaza. Fundita?big grin

| underground05 a răspuns:

Daca intr-adevar o placea nu cred ca o simpla cearta ar face ca el sa nu o mai placa, poate ca va fi putin mai distant cu ea, din cate zici tu cred ca o place!

| AngiFmss a răspuns:

Buna :*
Cred ca este vorba de Silvia si Laur nu?laughing
Ma rog oh go on. In orice caz... daca este vorba de ei atunci:
Stiu ca silviei ii placea de el si ia incerca sa intre in discutii cu el.
Daca un baiat iti spune "Buna", sau "Ce mai faci". Asta nu inseamna neaparat ca iii place de tine, poate o spune doar din politete!
Sau, poate e si varianta ta cea, in care lui ii placea de ea. Ce daca te certi cu un baiat asta inseamna ca nu iti mai place de el sau ce?! Poate au avut un subiect de cearta. In fine oh go on. Numai ei doi stiu raspunsul la intrebarea pe care ai pus-o tu!
Sper ca te-am ajutat! :*
Funda? love struck

| Bratzz a răspuns:

Nu stiu ce pot spune. Probabil exista acea scanteie, insa daca s-au certat nu cred ca o mai place; happy

| MarrieMarie a răspuns:

Nu prea cred pentru ca din momet ce s-a certat...parerea mea daca el o place cu adevarat ar trebui sa se impace singur cu ea

| Ellaa98 explică:

El si-a cerut scuze.dar ea era suparata pe el in continuare.

| Ellaa98 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri.