| viopop54 a întrebat:

Buna dimineata! am o mare rugaminte: as vrea sa trimit pe cineva drag la dl. Urziceanu Iulian, bioenergetician din Craiova. Deja am o referinta negativa despre tratamentul lui si v-as ruga, daca cineva mai are vreo experienta negativa sau pozitiva, sa-mi spuna.Multumesc mult. O zi minunata tuturor.

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Aici ai gasit sa intrebi? Unde sunt pustani de 12-15 ani care nici nu pot pronunta "bioenergetician"? Craiova are un forum foarte activ (http://www.craiovaforum.ro/) incearca acolo.