| anonim_4396 a întrebat:

Dintr-un timp imi plac de un baiat. acel baiat o plac pe o fta care e prietena mea. nu stiu sigur daca ma palk, dar imi amintesc ca am vb cu el la web cam pana la 12 noaptea si mi-a zis porecle dragute: dragutzo, frumoasa.
azi la scoala mi-a zis ce faci draga! i-am zis bine, luand in considerare ca vrea sasi bata joc de mine. apoi fata aceia si cu inca cineva au plecat in parca si baiatul a zis: mias fi dorit sa vii si tu dar daca parintii te cearta. apoi mi-a facut cu ochiul. pe mess a intrat si a intrat pe facebook. pe facebook ma bagat in seama da pe mess nu. a si eu o sa-i spun acelui baiat ca fata aia are deja iubit. deci e o situatie incurcata. vreau cateva sfaturi sa ma bage mai mult in seama

5 răspunsuri:
| LotusRadioactiv a răspuns:

Lasa-l, e doar un fustangiu. Cunosc astfel de persoane, te cuceresc cu "sarmul" lor de 2 bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze de greseli dar e tarziu si e intuneric si nu vad tastatura binebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum m-am complicat rau de tot. El a zis ca se gandeste la o fata pe mess cu ochii caprui si cu par saten inchis slabuta si din clasa a5a c.eu eram sigura ca st chiar euca st singura fta descrisa asa. plus eu i-am zis ca ma gandesc la cineva cu ochi negri si par brunet, slab si care arata shmecher. apropo el a ras si a zis: "baiatul este in fata ta nu?" si eu i-am zis poate.

| didi4 a răspuns:

Buna. Eu cred ca baiatul te-a observat dar nu i-ai captat de tot atentia. Nu incerca sa te apropii de el de mess sau fb.iti spun din propria experianta.baietilor le plac fetele tupeiste. Daca el te stiga"draguta si draga" intra si tu in jos si raspundei la fel: bine, dragutzule". incearca sa intrii mai des cu el invorba si incearca sa gesesti un subiect comun. Eu zic ca nu ar trebui sa ii zici ca acea fata are iubit. Daca te duci si ii spui asta ar fi ca si cum iai zice: Nu te mai uita la ea, i-ati gandu de la ea, uite sunt aici!" nu fi disperata laughing lasa-l sa afle singur ca ea are iubit. spnei doar daca intreaba. Sper ca te-am ajutat

| MrsDivine a răspuns:

Stii daca tot ai nevoie de un sfat. DUpa propria experienta iti pot spune ca daca iti doresti o relarie de durata si cu o persoana care intr-adevar sa iti ea in konsiderare pe primul loc kalitatile tale morale, atunci in nici un caz nu trebuie sa faci chestii ca sa te bage in seama, la urma urmei daca doreshte sa fie cu tine te baga el in seama si fara ca sa faci chestii neobishnuite, shokante sau marog nu bine gindite. Stii daca tot il placi atit demult acordai o atentie speciala, practic nu ai nevoie de cuvinte, iti trebuie doar punctele forte ale unei fete: Privire! fii putin cocheta! atingeri cum ca din intimplare dar nu prea tipice) Si incearca sa eviti sa iti manifestitot intr-un mod gen, BODY, asta daca vreai tu sa fie o relatie ok))) no asa cred eu )) il kuceresticu unicitatea ta si cu chestii fetesti)) incearca sa ii arati cine estitu de fapt si daca estio fire ce nu se lasa batuta, arata-i ca vei obtine ce dorestineprivind la cele din jur )))