| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Dupa o relatie de cativa ani, iubitul meu imi spune mereu ca tot ce isi doreste de la mine este sa il las in pace, ca vrea liniste.Nu ma lasa nici sa plec, uneori se comporta foarte frumos cu mine, ca mai apoi sa imi reproseze orice moment frumos. Este adevarat ca sunt mai colerica, insa orice scandal provenit intre noi doi este din lipsa de atentie. Imi doresc sa mancam impreuna, sa vedem un film impreuna. El nu vrea niciodata, nu mananca cu mine de exemplu, apoi eu ii fac scandal si el imi spune sa se indeparteaza din cauza scandalului.
Nu stiu cum sa mai repar si ce ar trebui eu sa fac. Il iubesc dar ma doare tare ca nu doreste sa facem nimic impreuna. Si locuim impreuna….
I-am zis sa ne despartim, insa dupa cateva saptamani ma cauta, se comporta frumos cateva zile si o luam de la capat. Si eu m-am saturat sa fac scandal din lipsa de atentie. E tot ce imi doream de la el( ca deja nu stiu daca imi mai doresc…)

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Vrea sex nebunelul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a săturat de tine, ce nu ți-e clar?
Se mai împacă din când în când cu tine pentru sex.

| AlinMrs a răspuns:

Si de cate ori aveti nevoie sa va mai impacati pana sa va dati seama ca nu merge, nu sunteti compatibili sau aveti de lucrat la ceva probleme?

| Cochintele a răspuns:

Sa ai tu multă sănătate și în rest fi puternica