| nathan292 a întrebat:

Buna! Eu am o colega de clasa care imi e si prietena. Si anul trecut, barfea niste colege si le făcea in toate felurile si acum sunt CELE MAI BUNE PRIETENE, iar cu mine abia mai vorbeste. Ce parere aveti despre falsitatea asta?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nimic nou, femeile sunt ipocrite între ele de când lumea și pământul, de aia inclin sa le evit

| AliGab a răspuns:

Acum te barfeste pe tine?

| AndreeaWTS a răspuns:

Prietenii pe care îi ai, sunt cei pe care ți i-ai ales.
Cum poți să te plângi de un om pe care tu l-ai ales să-ți fie prieten?
Când vorbea mizerabil despre alte colege, nu ți-ai dat seama ce fel de om e?

| luffypk a răspuns:

Ipocrita, mai mult de atat nu pot spune.