| Raalluucaa a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul...m-am certat cu cea mai buna prietena a mea....inaintea mea ea a avut al prieten cel mai bun dar s-au certat si dupa 4 luni s-au impacat si pe mine m-a lasat balta.Mi-am cerut iertare dar a zis ca nu vrea sa ne impacam, dar la scoala tot se baga in seama cu colegele pe langa care stau si acasa la fel...Deci ce sa cred de ea? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Daca nu mi s-ar fi intamplat la fel si mie, nu mai raspundeam. Asta inseamna ca s-a folosit de tine. Adica, ea s-a certat cu c.m.b.p al sau si nu avea cu cine sta asa ca, te-a ales pe tine. Dupa ce s-au impacat nu te-a mai bagat in seamna pentru ca tu nu esti importanta pentru ea.Aceasta se baga in vorba cu persoanele care vorbesc cu tine pentru ca este geloasa ca tu chiar daca ai fost parasita de ea tot vorbesti cu alte persoana. Bafta in continuare!

2 răspunsuri:
| Teooooooo a răspuns:

Ca-i naspa. Ti-a zis ca nu vrea sa va mai impacati, asta e. Gaseste-ti alta bff. big grin

| horansgang a răspuns:

Incerca sa nu-ti mai de-a importanta. Sigur vrea sa te milogesti de ea sa fiti din nou prietene. Crede-ma. Mi s-a intamplat. big grin