| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare decat mine, vorbim in fiecare zi pe mess, si la telefon.
I-am spus ca il plac, iar el a spus ca si el parca ma place. Vorbim despre oricehee hee. Eu imi doresc sa fim impreuna, dar nu stiu daca el vrea.
Ce sa fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de el.asculta-l,da-i sfaturi, incearca sa devii mai inainte de toate o prietena buna pentru el la care se poate descarca, sa nu il presezi foarte mult, isi va da seama ce fata buna esti, eu cred ca si el vrea sa fiti impreuna dar sa nu il stresezi foarte tare si ai sa vezi ca o sa iti ceara el sa va combinatiwinking

3 răspunsuri:
| enchanted a răspuns:

Parca ala nu imi place mie, inseamna ca nu e convins de ceea ce simte, mai ai rabdare si lasa-l pana iti zice el ca te place, nu mai spune tu nimic, doar vorbit despre orice altceva

| Ğίααα a răspuns:

O data ce si el ti-a spus ca te place?
Inseamna ca vrea big grin
Da` poti afla cam asa: il intr la misto.
si`i zici. mama ce bine ne-ar sta impreuna b-)
ce zici?
si el o sa-ti spuna laughing.
in caz de rasp lui e afir, ativ ii poti spune: chiar, nu ai vrea sa fim impreuna?
si gatahee hee
funda?smug

| denizza0306 a răspuns:

Pai asculta de mine pentru ca si eu am facut asa daca intr-adevar vrei sa fi cu el il poti intreba chiar tu daca ar vrea sa fiti, pentru ca daca nu il intrebi poate va veni alta si ti la lua iti zic din propria experienta si eu nu ma patit-o doar o data ci de mai multe ori eu nu te fortez dar daca esti si mai tupeista ii bine pentru ca poate el ii este rusine sa iti spuna si incercarea moarte nare. sper sa te ajutkiss funda daca vreikiss