| BlueEyes_3523 a întrebat:

Hey TPU!
Am si eu o mica problema
Imi place de un baiat care e cu 3 ani mai mare decat mine(eu am 12 ani si el are 15 ani dar nu cred ca asta este vreo problema)
El stie ca eu il plac deoarece chiar eu i-am zis...cand ne intalnim fata in fata de abia ne zicem salut iar pa mess vorbim ore intregi(odata am stat si am vorbit cu el pana la 2 noaptea)
As vrea sa aflu daca ma place...cand vorbim pe mess el imi zice niste chestii care ar da de inteles ca ma place dar nu stiu sigur
O colega de-a mea a zis ca il va intreab daca ma place. Dar pana atunci ce pot face? sa il intreb eu(sunt mai rusinoasa de fire)
Doresc un raspuns rapid:*
Dau Funda:*

Răspuns Câştigător
| Deliiiaaa a răspuns:

Pe mess poti sa il intrebi, dar si la scoala poti...la scoala ma gandesc ca e mai rusinos pentru. ca stai fata-n fata cu el... dar pe mess poti sa il intrebi.Si eu am facut la fel cu un baiat pe mess si am aflat ca ma place.Incearca poate o sa iti spuna adevarul.