| Pissycutzza a întrebat:

Bun..Incep..Imi place un baiat de 2 ani..cand trece pe langa mine ma inrosesc."Am fluturasi". Stiti si voi Senzatia banuiesc..Imi este rusine sa-i spun "Hola" (P.S Este spaniol ) Cand trec pe langa el..Se uita la mine si daca vede ca ma uit si eu..lasa capul in jos..sau se uita in alta parte..Il intreaba pe verisoara lui de mine..Cand Sunt pe langa el.Face tot posibilul sa-l observ( Tipa, vorbeste tare. Odata se juca cu mingea cu un prieten..chiar in fata mea.iar cand am plecat eu a plecat si el ).Ce credeti. oare ma place? happy :*:* Funditaa! Va Puup

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Hmm...ai dubii? Bineinteles ca te place, daca isi intreaba verisoara de tine si vrea sa iti atraga atentia, e clar ca ii place de tine.Eu iti sugerez sa ii spui odata 'hola' si sa incepeti sa vorbiti.Parerea mea.

3 răspunsuri:
| hässlich a răspuns:

Zi mai bine HolalaaaAAaa si fluiera-l cu fluiera baietii dupa fetewinking

| mimicool a răspuns:

Din cate ai zis tu, e evident ca si el te place. Si asta este perfect, pentru ca si tu il placi. Oricum, din moment ce sta tot timpul in preajma ta si o intreaba pe verisoara ta de tine, e clar ca arvrea sa fie ceva intre voi. Incearca sa vorbesti cu el pe mess si atunci cand il vezi pe strada saluta-l pentru ca o sa ai multe de castigat. Succes!:* Sper ca ti-am fost de ajutor

| Pissycutzza explică:

Va Multumesc Mult. Vreau sa va dau Fundita la amandoiii laughing