| apocalipsa25 a întrebat:

Buna la toti trec la subiect big grin
Imi place mult un baiat cu care nis nu suntem prieteni sad
el e mai mare cu 2 ani si pot sa spun ca nu vb aproape de loc cu el sad
la multe fete le place de el.
nu stiu cum sa ma imprietenesc cu el sad inainte era alt fel era ma bun dar acum toti au inceput sal laude ca are pres si bla bla bla big grin si s-a schimbat un pic in rau
acum va rog sa ma ajutati cum as putea sa ma imprietenesc cu el... sad
multumesc anticipat happy
pentru cel mai bun raspuns desigur ca dau funda sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai putea sa afli ce ii place fotbalul jocurile pe pc. si sa deschizi un subiect cu el. astfel va puteti gasi lucruri in comun. Dar, te sfatuiesc sa nu te imprietenesti cu el. daca dupa cum spui tu s-a schimbat. Deoarece se poate schimba in continuare in mai rau si tu poti sufere. asta daca nu il indrepti tuwinking :* Funda? happy

| JustMe6378962 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intr-un fel si eu sunt aproximativ in aceeasi situatie. Dar toti ziceti ca sa deschizi un subiect. Pai da cum sa mai si deschizi un subiect daca nici nu il cunosti si nici el nu te cunoaste pe tine(poate doar din priviri). Cum? Te duci la el si zici *Salut! Hai sa deschidem un subiect despre...* sau *Salut! Hai sa vorbim despre...* laughing Adica mie cel putin mi se pare ceva supranatural.happy

| apocalipsa25 explică (pentru JustMe6378962):

Pff eu il cunosc si ma cunoaste noi invatam in acelasi colegiu big grin si traim in acel sat big grin
eu am zis ca nu suntem prieteni apropiati da nu ca nul cunosc

| anonim_4396 a răspuns (pentru JustMe6378962):

Ai putea sa te ineresezi de ceea ce ii place de la prietenii lui.Si sa te duci la el cand il vezi singur si sa ii spui ceva gen: Am auzit ca iti place... mi se pare foarte interesant. bla bla laughing