| alynutzza a întrebat:

imi place de un baiat(el nu stie ca il plac) si stiu ca si el ma place dar imi e rusine sa fim impreuna.sunt mai rusionasa cand vine vorba despre baieti. imi e rusine de prietenele mele, de amici lui, de lumea de pe strada. el e mai smecheras de felsadsadsadsadsad
vreun sfat?
nu o sa fac eu primul pas nici moarta...si daca el ar veni la mine si mi-ar spune sa fim impreuna nu as accepta
pupici virtuali:*:*:*
AlyNuTzZa:X

Răspuns Câştigător
| Bixelle a răspuns:

Cu rusinea mori de foame... mah daca chiar iti place de el de inceput ai putea sa faci gesturi si semne prin care sa ii arati ca iti place de el... si daca el face primul pass tu asta astepti nu? dc nu ai accepta?! ca iti e rusine? daca intr-adevar vrei sa fi cu el chiar nu trebuie sa iti fie rusine pentru ca nai dc dar trebuie sa il abordezi cu tupeu si apoi daca tu o sa il refuzi sincer acum chiar ca nu o sa reusesti ce tiai propus...
succes! pup :*

9 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Ai mai multa incredere in tine happy asa am fost si eu dar singura cale sa iesi din toata situatia asta sa nu mai retrasa cand vorba de baieti e sa spui in gand pot s-o fac si ai sa vezi chiar daca tie greu ai sa vezi ca nu ai nimic de pierdut si daca ti-ar spune de ce sa nu accepti te place nu? din moment ce vrea sa fiti impreuna...incearca e greu prima data dar ia-ti inima in dintihappy si trebuie sa reusesti happy
succes...

| ViVi a răspuns:

Deci chiar daca esti timida nu trebuie sa arati asta ci din contra sa scapi de ea....incearca cum ti-am spus sa prinzi curaj sa te bagi in vorba cu el
happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu ai accepta? uff tare greu

| Viuvi a răspuns:

Pai daca tot zici ca te place, de ce nu te scoate la un suc, ceva?!
Si de ce zici ca nu ai accepta, daca il placi, de ce sa nu accepti?
hmm...thinking astea se bat cap in cap

| ionut_1835 a răspuns:

In locul tau as accepta si as fi fericita ca sunt cu un tip smecher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot sunt timida, atat la baieti, cat si la pers noi.
Cu timpul mam acomodat. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu timpul ai sa inveti sa faci si primul pas, nu-i chiar atat de greu, si cum sa nu accepti? de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce nu ai accepta... daca il placi si te place de ce nu ati forma un cuplu?

| xxrobyxx a răspuns:

Cum il cheama cumva Robert