| Marin_Adrian_1992 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste idei? Ce sa mai fac in vacanta? Prietenii mei sunt plecati pe la munte,mare, etc...! Help me!winking

6 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Foloseşte timpul în aşa fel încât mai pe urmă să nu ai sentimentul că l-ai pierdut. Un proverb spune: Oamenii simpli îşi petrec timpul, cei înţelepţi îl folosesc.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti faci un jurnal,mergi la plaja, ajuti parintii la treburile gospodaresti, mergi la plimbare prin parc, la o inghetara, un suc.
Te pup!

| andrw1929 a răspuns:

Mergi la plaja, la mall, fast-food, joaca-te fotbal sau alte sporturi, fa-ti prietene!
Succes!

| SparkleO a răspuns:

Hmm...
greu, nu sunt prea multe de facut... dar in principiu, ai putea sa iesi cu alti prieteni, la o plimbare, poate in parc, la un suc sau chiar la un film, ai putea sa faci plaja, sa citesti... sau sa stai in casa toata ziua pe TPU sa-i ajuti pe oameni.

| Geezgirl a răspuns:

Cunoaste noi persoane!
Poate iti face cativa prieteni si iti petreci altfel timpul.

| 33stefy21 a răspuns:

Imi imaginez ca nu toti prietenii au plecat deodata la mare munte...
cu cei care au ramas du-te in parc la plimbare sau la un film...