| abSentut a întrebat:

Buna,imi puteti spune niste replici pentru niste baieti care se tot dau la iubita mea? Dau funda!happy

9 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Singura replica e intai atentionarea, apoi un sut in fund...

| grab a răspuns:

Replici pe care sa li le spuna ea sau tu?

Cea mai buna aparare vine din atitudine.
Cand esti cu ea stati unul langa altul aratandu-va dragostea FERM!
Daca totusi incearca vreunul sa faca flirt cu ea cand tu o tii de mana, e de ajuns sa radeti amandoi simultan de el si l-ati pus in cur. Simplu!
Nu exista reteta de replici, iar daca la un flirt glumet tu raspunzi violent verbal, s-ar putea sa te incolteasca vreodata si ti-o iei aiurea.
Lucrati in echipa, asta e cea mai buna metoda de intimidare si autoapararewinking
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-le să sugă o ceapă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-te de ei cu tupeu frate.

| sebby27 a răspuns:

Prinde-i de fund si spune-le ca daca nu se potolesc, iti schimbi orientarea sexuala si ei vor fi primii care se vor apleca dupa sapun cand il vei arunca.
Freaca-i pe spate in timp ce le zici asta cu accent de Solcanu, ca sa para cat mai gay.N-ar trebui sa se mai apropie de tine.
Daca nu functioneaza asta, fa un tricotaj cu coa**le lor.Una pe fata, una pe dos.

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Dale **** frate

| Cxena a răspuns:

Cele mai bune replici ar trebui sa le dea iubita ta, daca nu le face ea insasi ochi dulci, pentru ca daca au devenit insistenti, inseamna ca le-a dat sperante;->

| florentintrasnitul a răspuns:

"băi bășcău las-o impace pe iubita mea daca nu te sparg" poftim