| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si lui de mine, vb prin mesaje, la telefon, mai vine pe la mine, ne intalnim, si ieri i-am trim un mesaj ca ce mai face si dupa aia am aflat ca fosta lui prietena era la el acasa, mi-a zis ca s-au despartit dar au ramas prieteni ca asa e mai bine ca altcumva nu se inteleg, si mia rasp la mesaj.Astazi i-am trimis un mesaj si i-am zis ca scuze ca tiam trimis ieri mesaj nu am stiut ca ea ii la tine si inca nu mi-a raspuns. Oare s-a suparat pe mine? si de aia nu imi raspunde? Voi ce credeti?crying va rog un sfat...nu as vrea sa fie suparat pe mine si sa nu mai vb cu mine...sad

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Fii indiferentă. De unde să ştii tu că el e cu fosta? Şi de ce l'ar deranja, până la urmă nu el a spus că au rămas doar prieteni? E clar că tipul încearcă să vă fraierească. Asta sau poate are telul închis sau n-a primit mesajul, ce ţi'e şi cu reţelele astea de telefonie.
Succes!