| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,luna asta este majoratul prietenului meu,suntem impreuna de o luna si ceva si nu il cunosc extrem de bine dar este genul de baiat mai sportiv, in niciun caz elegant. Ce as putea sa ii cumpar? Nu am nicio idee.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceva haine mai sportive, un parfum, un fular, dulciuri, ceva in legatura cu echipa lui sportiva preferata, ceva accesorii mai sport gen o bratara.

| ywar a răspuns:

Te imbraci in piele si lasi loc unde trebuie si o sa aiba o aniversare de neuitat.

| Anonimuserr a răspuns:

Parfum de tip sport.
Un tricou frumos.
Un pulovăr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I think there wasn't any place for a hidden meaning or smth.
Anyway, I totally agree laughing.

| NoRegretsxx a răspuns:

Un ceas.

| Corduneanu_George_Armand_1995 a răspuns:

Un training