| ramona06 a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu din cauza ca de fiecare data cand sunt cu prietena mea si el se gasesc amandoi sa faca misto de mine, sa ma necajeasca.Am tacut odata, de 2 ori! El spune ca,, tu cum faci misto de mine"Eu daca fac, fac singura sau amandoi...ne prostimstraight face! Aseara m-am certat pe tema asta, iar azi am fost amandoi pe mess vreo 2 ore si nimini nu s-a bagat in seama. Oare ce sa fac? Ma doare ca sunt suparata dar vreau sa ii arat ca el nu se joaca cu minebig grin Un sfatsi eu va dau o fundita:*

Răspuns Câştigător
| ema_9499 a răspuns:

Poate el si amica ta se plac si tu nu stiewinkingFii atenta ea daca ti'ar fi amica ar sta de partea ta si nu de cea e prietenului tau si iubitul tau daca te'ar iubi nu ar face misto de tine cu prietena ta, sau poate ar face doar cand sunteti doar voi doi singuri nu cu amica tawinkingBafta!

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Copilării oh go on... nesemnificativ.
Îţi canalizezi energiile acolo unde nu e necesar!

| brandiburu a răspuns:

Poate el si prietena ta fac misto de tine si in particular. Mai stii?

| foca_3903 a răspuns:

Omfg...vorbeste cu el... calma sa fii - e chiar asa de mare problema? si zii ceva de dulce si prietenei tale laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-ar fi prieten adevarat,nu ar face misto niciodata,in cel mai rau caz, va tachinati numai cind sinteti voi 2, singuri. discuta cu el in mod clar,cum veti merge mai departe, daca nu cadeti de acord, renunta.Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca tu doar il tachienzi, pe cand atunci cand el e cu aceea prietena isi bat joc de tine.
Pstongueoate ca aceea prietena incearca sa se dea bine pe langa el si de aceea rade impreuna cu el si incearca sa ii facao imagine proasta despre tine.