| Smarandica a întrebat:

Ieri m-am certat cu prietenul meu.pe tema ca. el nu vrea sa vina sambata viitoare la mine din cauza ca ii stresat ca, daca vine tata sau vreun cunoscut(doar mama stie de relatia noastra). De ieri sunt suparata pe el. Tin sa mentionez ca a mai fost la mine acasa de mai multe ori. A fost odata si cand eram numai eu si maicamea acasa si nu era nici o problema.(dar si atunci zicea ca era stresat ca daca vine taicameobatting eyelashes. ma rog tata e genu de om cu conceptii invechite cum ca nu pot avea preten de la 16 anihappy.)I-am spus ca inchid toate usile posibile sa nu mai fie stresatlaughing. Azi iarasi ne-am certat pe mess.Eu sunt genu "mai suparacioasa!". El a inceput sa imi reproseze ca eu TOT timpul sunt ironica cand ne certam(dar asta era inainte.acum nici nu stie cat ma abtin cand vb cu el!)Eu m-am enervat cand am vazut ca a zis "ca Tot timpul sunt ironica" si i-am spus sasi caute pe alta care nu ii ironica care nu ii asa Suparacioasa ca mine una cu care poate face ce vrea si chiar sa nu se supere vreodata pe el! Cand a citit asta mi-a zis ca iasa de pe mess si ca nu mai vbim ca nu o sa mia intre pe mess si m-a intrebat la cate nme vedem luni, iar eu i-am spus ca nu ne vedem.ca daca nu vbim pe mess de ce sa ne mai vedem? Imi recunosc partea de vina, imi pare rau pentru ironia asta.Am fost si de alteori ironica, dar de cand i-am promis ca nu o sa mai fiu chiar asa o fost! SIngura chestie de care imi pare rau e ca i-am facut jocul si am fost ironica.ca sa vada cum ii cand is chiar ironica. Ce ma sfatuiesti sa fac? happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să spun, numai tu ai vină!
Este foarte plin de el. Trezește-te.
Pa, pa.

1 răspuns:
| nobody_9468 a răspuns:

Ufff...cam naspahee hee
Pune'te in locul lui, adica are dreptate saracu omlaughing
Daca te iubeste/tine la tine te accepta sa cum esti, ironica! Insa ar fi bine s'o lasi mai moale cu ironiile, normal omul ca s-a saturat sa'l iei la misto... Poate ca pe el chiar il doare chestiile astea, mai bine vorbiti si va intalniti luni, asa ar fi cel mai binebig grin

Bafta.