| CrisR a întrebat:

Buna,

M-ar interesa o cresa (gradinita cu program prelungit care sa accepte si copii sub 3 ani) particulara sau de stat in zona Diham din Bucuresti. Cunosc o gradinita in zona Delfinului, dar nu accepta copii sub 3 ani. Stiti cumva ceva de gradinita Just4kids (vis-a-vis de Miramar)? Multumesc.

3 răspunsuri:
| carmen2011 a răspuns:

Eu stiu o gradinita buna, la Dristor (pe langa mcdonald.s), nu stiu daca te avantajeaza zona.
stiu ca ei au primit si copii sub 3 ani, depinde cat de independent este copilul.
ai datele lor aici: http://puiutulpufos.ro/gradinita-bucuresti.html
succes

| CrisR explică (pentru carmen2011):

Multumesc frumos, Carmen!

| Maria_Alexa_1998 a răspuns:

Nu cunosc..imi pare rau.