| goldenbullet a întrebat:

Ma bate gandul sa plec in straintate ( nu stiu incotro ), doar ca sunt influentat de parinti si ei nu ma lasa ( nu vreau sa ii fac de rusine sau sa plec din tara certat cu ei ). Nu stiu ce sa fac. Am momente cand nu imi mai pasa de nimic si ma intreb ce rost are viata asta. Prietenii imi spun sa fac ce simt, doar ca nu vreau sa ii dezamagesc. Nu am idee ce sa fac. Voi ce ati face in locul meu? Nu vreau raspunsuri pe langa subiect. Multumesc ( scuzati categoria )

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce crezi ca daca pleci asa fara niciun plan fara nimic o sa faci rahatul praf acolo? Te ar lasa si ei probabil daca ai pleca la ceva concret