| Anonim13912 a întrebat:

Ma inteleg foarte bine cu un profesor de al meu si m-am gandit sa ii fac cadou un breloc pentru chei cu forma de catelus pentru ca stiu ca nu ii plac deloc cainii! laughing Are ceva daca il fac cadou? Cum credeti ca ar reactiona? Ar trebui sa il dau in persoana sau sa il las la el in geanta? big grin

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Mi se pare foarte amuzanta ideea, dar surpriza si amuzamentul va fi si mai mare daca gestul tau ar ramane anonim pentru el (faza cu geanta este buna) happy

12 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Foarte frumos si amuzant gestul. Eu cred ca ii va placea si va gusta gluma.

| Ineys a răspuns:

Nu are nimic. Va fi ceva funny, chiar daca nu-i place, asta va amplifica oricum sentimentul, pentru ca daca e inteligent isi va da seama ca i-ai facut cadou un breloc cu caine cu un anumit scop. Si pana la urma e doar un breloc, nu e un caine. Se va infuria putin, dar isi va da seama ca e un gest dragut din partea ta, si se va impaca cu ideea. laughing

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu are niciun sens.
Eu in locul lui nu as accepta un cadou.

| Ayakawelwel a răspuns (pentru TrăieşteClipa):

Ei da... odata ce se intelege foarte bine cu el ar accepta codoul.Si da daca nu ii plac caini atunci incearca sa ii cauti altceva dar nu dulciuri deoarece alea sunt trecatoare.Cauta-i tot ceva de genul un bibelou sau ceva care si ca i-ar place....mult succes.

| Ayakawelwel a răspuns (pentru Ayakawelwel):

Sti*

| Ayakawelwel a răspuns (pentru Ayakawelwel):

Si da mai bine da-il tu ca e mai frumos

| Xpressurself a răspuns:

Depinde cum va intelege gestul. sa faci cadou asa fara nici o ocazie speciala unui profesor poate fi suspicios.

| Anonim13912 explică (pentru Xpressurself):

Pai se gata scoala si nu o sa-l mai vad pentru ca se schimba de scoala.

| Xpressurself a răspuns (pentru Anonim13912):

Mai bine strange bani cu colegii tai si luatii un ceas de exemplu. astfel poti sa fii tu cea care ofera cadoul in numele colegilor tai si va fi un gest foarte frumos. astfel nici nu va parea ciudat si nu te va privi nimeni suspicios.

| Anonim13912 explică (pentru Xpressurself):

Wow, ce crezi ca imi place de profu meu? Nici nu pot sa ii fac cadou un BRELOC ca sa uita lumea "ciudat" Esti un pic penibil/a. Imi pare rauwinking

| Xpressurself a răspuns (pentru Anonim13912):

Este suspicios faptul ca vrei sa strecori un cadou in geanta unui profesor. nu m-i se pare ceva normal si ti-am dat un sfat bun.

| Hexiled a răspuns:

Dai o ciocolata sau cutie de bomboane sa mergi la sigur