| beniamin1994 a întrebat:

Sal'tare TPU!
Ce cadou sa ii iau prietenei mele de 8 martie tinand cont ca pe 1 am avut un deces si nu am avut timp de ea zilele acestea, aproape deloc! an dat comanda de un breloc frumos de chei sub forma de inimioara si poza noi 2! si nu as vrea sa imi spune-i cerceri, bratara, lantic cu initiala, ursulet pe acestea i le-am dat deja! funda celui care ma scoate din ipostaza asta!

Răspuns Câştigător
| PionInJoculVietii a răspuns:

Nu e neaparat sa compui versuri, poti sa-i spui pur si simplu ceea ce simti. Crede-ma va aprecia acest lucru. Vorbele sincere si spuse din inima sunt mereu de apreciat

3 răspunsuri:
| PionInJoculVietii a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pe care l-ar putea primi prietena ta ar fi un trandafir rosu insotit de o poezie in care sa- i spui ce inseamna ea pentru tine si cat de mult o iubesti si sa pui la finalul poeziei o poza cu voi doi. Sper ca te-am ajutat happy

| beniamin1994 explică (pentru PionInJoculVietii):

Mersi mult mi-ar fi de ajutor, dar niciodata nu prea am suportat romana prefer sa fac 2 probleme decat sa compun 4 versuri deci e cam greu... totusi multumesc!

| PionInJoculVietii a răspuns (pentru beniamin1994):

Nu e neaparat sa compui versuri, poti sa-i spui pur si simplu ceea ce simti. Crede-ma va aprecia acest lucru. Vorbele sincere si spuse din inima sunt mereu de apreciat