| cristinicamititica a întrebat:

Indata e ziua unei prietene de-a mele si nu stiu ce cadou sa-i fac. m-am gandit la un ceas, fiindca pe cel vechi la stricat. ce credeti c-ar trebui sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Un ceas, este o idee buna thinking happy. O bratara finuta de argint sau un lantisor.
Ceva, care sa stii tu, ca.l va purta sau ca.l va folosi :*. Fiindca tu o cunostii si stii ce poata si ce nu happy.

1 răspuns:
| ThatsMethod a răspuns:

Da, ar fi foarte frumos. Daca se poate acolo si o cutie de ciocolata.winking