| DianaVladimir a întrebat:

ma numesc Diana.
Am sa va impartasesc povestea mea, la care cer din suflet sa ma ajutati.Este o popveste destul de lunga dar chiar nu am la cine sa ma descarc
Acum am 18 ani in urma cu 3 ani am avut o relatie cu un baiat.Acest baiat are acum 22 de ani iar cand am fost impreuna eu aveam 15 iar el 19.
Nu pot sa spun ca am avut o relatie tocmai perfecta la inceput cand ne-am cunoscut o perioada lunga de timp tot isi punea poze cu alte fete la avatar pe care stia ca eu le uram.Dar am tacut de fiecare data.Sa intamplat sa ne facem craciunu si revelionu impreuna si nu stiu cum se facea dar parca el vrea doar sex de la mine.Nu ia reusit decat foarte putin eu avand dureri am zis ca nu pot si gata.
A trebuit sa se intoarca inapoi in orasul lui si la orice cearta mica imi facea in ciuda cu fetele alea.Si ne-am despartit.
Altadata cand eram certati insista sa ne impacam dar acum dupa ce si-a atins punctu n-a mai miscat nici un deget.
Inainte cu 2 zile sa fac eu 16 ani ma injurat pe mess si bineinteles n-am mai vorbit cu el.Dar cand a fost ziua mea mi-a urat la multi ani si ca isi cere mii de scuze pentru comportament.
Eu intre timp cunoscusem alt baiat si multumesc lui dumnezeu sunt si in zi de azi cu el.Mai ne certam impacam tot asa.
Iar acest fost prieten stia de noua mea relatie.Din decembrie 2010 pana in iunie 2011 nu am imi vorbit absolut deloc si de atunci am ramas doar amici.Imi spunea daca cumva am probleme cu prietenul meu sa i spun etc.
A fost o perioada acum in 2012 ca am fost despartita de prietenul meu si cum nu aveam ce face il intrebasem pe fostul daca mai are sentimente pentru mine.Si mi-a spus ca da bla bla.
Atunci in gluma i-am propus daca mai vrea sa fim impreuna.mentionez ca eu pentru acest om numai am nici un fel de sentiment, am vrut doar sa urmaresc ceva din partea lui.
A zis ca da si atunci il intrebasem, cum poti accepta stiind ca eu am fost cu altcineva? si mi-a spus ca asta e ca ma intelelege.Si atunci mi-a zis oricum cand ne vedem trebuie sa o facem odata calumea.
Si de atunci mi-am dat seama ca nu e in regula ceva.Am mai continuat inca 2 3 zile sa discutam dar deja numai rezistasem si i-am zis ca eu nu mai simt nimic pentru el si ca e bine sa rupem orice legatura.
Si ma suprins ca ff repede a acceptat mi-a dat si ignor si cand i-am cerut sa imi dea pe toate id-urile mi-a lasat mesaj o asa spusa noua lui iubita.Si spunea sa il las in pace etc.
Intr-un fel nu cred ca am vorbit eu cu iubita lui doarece o faza deasat in urma cu 3 ani a facut la fel si nu era nimic adevarat.
Eu bineinteles atata i-am cerut sa dea doar ignor nu ma interesa cu cine vorbeam sau alte chestii.
Acum intrebarea mea este ...Asai ca si voi credeti ca a vrut doar sa isi bata joc de mine? Si ca a vrut doar ´o noapte cu mine´?

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Da...Clar a vrut doar sex de la tine. Daca avea sentimente pentru tine nu iti zicea ca vai cand ne intalnim trebuie sa o facem odata calumea, iar cand tu nu ai mai vrut s-a retras imediat. Oricum se comporta imatur inventand iubite si facandu-ti in ciuda cu tipele alea (cu care nici nu se stie daca intr-adevar a avut vreo tangenta).

8 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Si eu sunt de parere ca te-a vrut doar in pat. Din pacate sunt multi baieti din astia. Tu fiind putin mai mica decat el te-a crezut naiva. Daca i-a iesit faza o data a incercat si a doua oara si tot asa. Ma bucur ca ai pus capat oricarei discutii cu el deoarece nu merita sa-ti pierzi timpul cu el nici pentru o clipa!

| DenisaMetal a răspuns:

DA...nu mai exista baiat care sa nu vrea sex, asta e, generatile care vin in spatele nostru vor fi bazate numai pe profit, sex, umilinta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cine se aseamana se aduna. Eu cred ca esti masochista daca numesti pe cineva ca acest specimen prieten, trebuia sa-ti dai seama de la inceput, oricum n-ai pierdut nimic

| Mihaela1964 a răspuns:

Tipul pare un golan, uita c-a existat vreodata in viata ta. Tine mai mult la tine si comporta-te ca o fiinta umana, nu ca o marioneta numai buna de plimbat pe sarma de catre toti maimutoii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fost proasta si te-ai oferit pe tava ai facut sex la 15 ce mai esti praf.
Aveti pretentii sa fiti iubite dar voi...

| bogdan72 a răspuns:

Sa-si bata joc? Nu; nimeni nu pierde atata timp doar ca sa-si bata joc de cineva. Sex? Da, bineinteles. Sentimente? De asemenea. Nu din alea de durata, sa fim intelesi, e o stare care ti-o provoaca excitarea. Sunt sentimente relativ puternice, dar de foarte scurta durata. Si nu provoaca durere. Doar rusine de propriul comportament, daca e cazul.

| dvw a răspuns:

Buna,Diana! Este destul de evident si trebuia sa iti dai seama de mult timp de ce urmareste baiatul asta, dar "dragostea e oarba".Pe viitor fii mai atenta ca sunt multe fete inocente ca tine de care isi bat joc niste nenorociti.

| Lotzy_Razvan_1989 a răspuns:

Raspuns DA.
Diana, nu dispera, vor mai fi inca 10 ca el, pana sa gasesti unul bun happy.
Eu vb din experienta, sunt unul din cei 10 happy, dar depinde de tine, daca vei cadea in plasa lor.