| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Maine trebuie sa scriu in albumul cu poze de a 12-a, niste vorbe pentru colega mea despre anii de liceu si despărtirea, dar nu mai stiu cu ce cuvinte sa infrumusetez ce textul. aveti ceva idei?
cam 10 randuri trebuie sa scriu iar daca m-ati ajuta cu niște exemple... happy

1 răspuns:
| teddy07 a răspuns:

Pai la inceput ai putea sa scrii asa : cand te-am cunoscut nu am crezut ca o sa ne intelegem asa de bine dar pe parcurs am inceput sa ne cunoastem din ce in ce mai bine si acum suntem de nedespartit. tu pentru mine esti sora pe care nu am avut-o niciodata (daca nu ai sora )...nu ne asteptam ca timpul sa treaca asa de repede dar uite ca a venit si momentul despartirii noastre si cel mai dureros! acesti ani ne-au invatat sa ne apropiem din ce in ce mai mult, ne-au invata lucruri pe care nu ne gandeam ca le vom putea simti vreodata. am invatat sa apreciez pe cine am langa mine si tu esti cea care m-a ajutat si cea care mi-a fost alaturi mereu. acum ca am ajuns pana aici stiu ca drumurile noastre se vor desparti dar pentru mine vei ramane tot acea sora pe care nu o sa o uit niciodata... sper sa te ajute cu ceva big grin