| Uyffdbxgs a întrebat:

Bună, nu stiu ce sa ma fac cu mama, de fiecare dată când se duce la unghii sa-și pună unghii cu gel îi zice lu femeia aia de la salon sa-mi pună si mie si nu stiu ce sa fac sa nu imi mai pună unghii cu gel.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca o fata serioasa nu are unghii de 3km doar se ofera pentru oferta

| darrio2007 a răspuns:

Lasa ca ai scapat de asta, deocamdata. Saloanele sunt inchise.

| Ofiintă a răspuns:

Tu nu comunici cu mama ta?

| Andreeush a răspuns:

Spune-i că nu vrei unghii cu gel și gata.
Doar nu o să te oblige.

| Alexandru_Darius_1996 a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti cu mama ta sa nu ti puna unghii cu gel?
Daca da insista pana o convingi, nu o sa poata sa -si de a seama fara sa vb cu ea