| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac.Baiatul de care imi place mie nu prea ma mai baga in seamasad Nu stiu ce e cu el.Inainte ma baga mereu in seama, si vorbeam ore-n sir.Nici nu stiam ca a trecut timpul asa de repede vorbind cu el. Vorbind cu el zi de zi am crezut ca ma place si el.Am vorbit aproape o lunahappy Dar acum cateva zile imi tot spune ca iese afara sa se plimbe cu fete si baieti pana dimineata.Nu stiu ce sa cred. Poate iese cu fetele acelea pentru ca ii place.De fiecare data cand imi povestea despre ele, eu ii spuneam sa face ce vrea, si el se enerva mereu.Acum,nici nu prea mai intra pe mess.Nu ma mai baga in seama, si cred ca l-a schimbat cineva.Credeam ca el simte ceva pentru mine, dar cred ca m-am inselat in privinta asta. Vreau sa-l uit, dar nu potsad Vreau cateva sfaturi de la voi.Ce as putea sa fac? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Poate ca incerca sate testeze, sa vada daca ar putea avea o relatie cu tine, de aceea a spus ca se plimbe cu fete, crezand ca in realitate tu nu il placi. Incearca sa ii dai de inteles ca iti place de el

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Are si indiferenta rolul ei aici! Daca te placea ca fata si era atras de personalitatea ta, te baga el in seama! Vrei sa-l uiti dar nu poti? Nu cred ca s-au format sentimenetele asa repede.E datoria lui de barbat sa faca primul pas, daca e place, o va face!

| Aleexxanndra a răspuns:

Depinde.poate tu ai exagerat cu faza fa ce vrei..sii el a vazut ca nu-ti pasa de el..pai ca sa-l uiti ocupati mintea cu altcineva..sau incearca sa vorbesti cu el si sa-ti arati sentimentele fata de el ..parerea mea:*
O zi buna:*

| Christian1000 a răspuns:

Poate zice asa ca sa te faca geloasa si sa ii spui ca il placi. Fa tu primul pas si spune-i asta. Poate asta asteapta.Cred ca e mai rusinos de felul lui. Funda?big grin

| k1dutzz a răspuns:

Poi el asteapta sa faci tu primul pas. El probabil a vrut sa faca o relatie dar tu poate ca l-ai evitat si el a zis ca nu vrei sa fii cu el. Dar incearca sa il bagi tu in seamna sa aduci subiecte sa vorbiti.

| Mary1000 a răspuns:

"fata"