| byanca1999 a întrebat:

Simt ca innebunesc! nu stiu ce sa ma fac.baiatul de care imi place nu a venit de cateva zile la sala de sport.cum sa ii spun ce simt pentru el cum ii spun ca vreau sa vb tot timpul cu el? imi e dor de el si vreau sa il sarut si sa il imbratisez.cum sa ii spun ca daca el pateste ceva eu mor? ajutor! nu mai suport.

ps:ne cunoastem de 10 luni

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Dolores09 a răspuns:

Nu mai innebuni ca faci riduri si sigur nu-ti doresti asta, faataaaaaa!

| byanca1999 explică:

Dati-mi rasp serioasesadj nu am 12 ani ca am 13

| lollipopz2695 a răspuns:

Najpa te inteleg stiu cum e sad

| lollipopz2695 a răspuns:

Stai linistita nu tebuie sa mori pentru un baiat mai sunt si altii