| Maria652Diana a întrebat:

Nu stiu cu ce sa incep, dar sa o iau cu inceputul big grin
Am un iubit avem ceva timp de când suntem impreuna. La inceputul acestui an el s-a transferat la alta scoala. Vorbim aproape in fiecare zi, dar e din ce mai distant. Ma ignora, nu prea il mai intereseaza de mine când vorbim la telefon ma intrebari doar ce fac si ce mai zic. Incepe sa se balbaie ca sa spun asa când ii pun unele intrebari. Am niste prietene care imi spun ca ma inseala. Nu prea stiu ce sa zic, când il intreb asta el imi spune ca nu e adevarat si sunt doar minciuni.
Deci intrebarile mele sunt: ce sa fac? Au dreptate prietenele sau el?
Eu nu stiu ce sa fac nu prea am incredere in "prietene" dar când il vad distant ma gândesc si la varianta fetelor.
Funda

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Stai de vorba cu el, desi din ce zici tu... ori s-a saturat ori deja il tenteaza alta relatie...

| neutrino a răspuns:

Nu prietenele tale au dreptate, ci el, tu nu doresti sa intelegi ca relatia s-a terminat.

| varcolaccc a răspuns:

Da logic ca mai trebuie omu sa Răsufle, lasa-l in pace. Daca aveam eu iubita si sa imi spună : Vezi ca am auzit ca ma înseli, ca mi-au spus niste prietene. Ii ziceam pa direct si sa nu te mai vad sau aud vreodată.