| Kitteny a întrebat:

o sa vina ziua mamei imi dati si mie idei de cadouri? am 11 ani si nu stiu ce sa ii cumpaebig grin mersi anticipat!

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ceva facut cu manuta ta. Idee: Cumperi o vaza alba (sau altceva de gen) si pictezi ceva frumos pe ea. Nu-mi da fundita, am "furat" ideea asta de la altcineva.winking

| Piticaaa a răspuns:

Eu i-am luat mamei mele odata un buchet de flori mare si frumos:X Era colorat si i-a placut multhappy a dat si in planslaughing De ziua ei ai putea sa ii dai flori si un "Te iubesc!", fiindca asta conteaza cel mai mult.

| Fvn a răspuns:

Un set de cosmetice sau ceva gen...

| laara a răspuns:

Un buchet de flori big grin

| petruI a răspuns:

Orice sti ca ii place. va saluta petru.

| Timeea_1190 a răspuns:

Avand in vedere ca ai doar 11 anisori nu cred ca mama ta are pretentii mari de la tine. Un bibelou frumos daca o pasioneaza sau gandeste-te ce anume o pasioneaza poate ii poti cumpara ceva legat de pasiunea ei. Ps: Uneori o floare si un sincer "La multi ani " valoreaza mai mult. Intentia conteaza:*. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cati bani ai...anul trecut la 10 ani i-am dat mamei o cutie de bomboane milka si o felicitare...gestul conteaza

| JsBeibDOLL a răspuns:

Nu conteaza ce ii iei conteaza gestul, poti sa'i faci o felicitare frumoasa care o sa valoreze mai mult decat un cadou scump si arogant...

| KnightOfNight a răspuns:

Iai ce crezi tu cai va placea cel mai mult doar e mama ta tu sti ce vrea

| Kitteny explică:

Ms pentru ideihappy

| radovanovic a răspuns:

De ziua ei i-am luat banii din buzunar

| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

Ai putea sa ii iei un buchet de flori, o cutie de bomboane si felicitare

| claudia94 a răspuns:

O cana pe care sa scrie La Multi Ani!