| Andreeeass90087 a întrebat:

Parintii s-au certat din cauza mea si tata nu vrea să mai fie impreuna cu mama, ce sa fac sa fie din nou împreună?

Răspuns Câştigător
| Mak99 a răspuns:

Unul din ei are pe altcineva, nu e din vina ta, viata insasi e de vina.Succes.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa te duci sa le ceri iertare la amandoi!

| minrest a răspuns:

Nu s-au certat din cauza ta. Se cearta pentru ca nu se potrivesc. Sufera foarte mult pentru ca trebuie sa stea impreuna, lasa-i sa se desparta ca sa se mai relaxeze si ei un pic. Nu ai ce sa le faci.

| 393Dan a răspuns:

Spunele ca-i iubesti si vreti sa fiti o familie fericita. Insa doar va incetini inevitabilul.

| Emmy125 a răspuns:

Vorbesti serios? Daca da, atunci poți fi sigura ca nu asta e motivul pentru care nu mai vor sa fie împreună. Sunt oameni maturi, nu? Las-i sa decidă ce e mai bine pentru ei si pentru tine.