| Si_Adry_Roby_1994 a întrebat:

Pe 1 august e ziua iubitului meu, face 20 de ani, eu am 18. Avem 3 ani impreuna si m-am gandit sa ii fac o zi de nastere cum nu a mai avut niciodata. Cu baloane, hartie creponata impletita si lipite prin camera, cadou ii fac o bricheta personalizata, un tort si o declaratie de dragoste. E frumos? Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Da e frumos dar ma gandesc ca alaturi iti vor fi si alti prieteni pentru ca daca vei fi doar tu cred ca ar fi fost mai placut ceva romantic, acum depinde de firea voastra!

| Si_Adry_Roby_1994 explică (pentru jamal000):

Nu, eu am vrut doar eu si parintii mei ca stam la mine happy

| jamal000 a răspuns (pentru Si_Adry_Roby_1994):

Atunci avand in vedere ca sunt si aprintii tai mi se pare draguta surpriza, e ok asa! eventual tu sa il astepti in camera si doar parintii tai sa il intampine si sa il felicite cand intra in casa!

| Si_Adry_Roby_1994 explică (pentru jamal000):

Da asa m-am gandit si eu :* mersi :*