| Xten3girl a întrebat:

Buna,pe 10 martie este ziua baiatului de care mi-a placut si vreau sa ii fac un cadou,asa ca de la prieten la prieten. Vreau sa fie un cadou special cu care sa nu ma simt aiurea sa il dau.El este o persoana destul spre foarte sensibila desi daca il intrebi evita intrebarea,este misterios,foaaarte schimbator, romantic si ii place foarte mult sa criticelaughing.Are o imaginatie foarte bogata si este un visator.Simte arta frumosului si il atrage orice este anormal.Deci,in concluzie este o persoana c-am dificila si ciudata, si as vrea sa ii fac un cadou frumos "sa il atinga la corason"laughing Ce cadou as putea sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Un breloc.hee hee

| restroccck a răspuns:

Pai cear fi sa ii dai o carte ceva gen shermlock... nu? happy

| stefanrkv a răspuns:

Ii poti face o declaratie de dragoste...eu zic ca aceste gesturi conteaza mult mai mult decat un cadou. bafta!

| Stoca a răspuns:

Daca il atrage tot ce este anormal ai o carte ( daca ii place sa citeasca ), in epoca de astazi debea 1% din 100% mai ciesc carti, deoarece sunt uitate.

Deci revenim la subiectul nostruL iai o carte despre intamplari paranormale sau sa se uite in fiecare luni sera la AcasaTv la ora 23:30 are emisiune despre intamplari paranormale.