| asdfghevere a întrebat:

peste cateva zile eu si cea mai buna prietena implinim 5 ani de prietenie... eu mi-am propus sa ii fac un CD pe care sa apara poze cu noi si sa fie in acelasi timp o melodie, iar la sfarsit sa scriu ceva, ma mai gandesc... dar problema e ca nu stiu cum sa fac alce CD. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| deyutza135 a răspuns:

Pai nu pot prin mesaj dar dai la start dupa aia la all programs dupa aia la Microsoft office dupa aia la power point dupa aia la o fotografie mica cu un munte dupa aia la folderul su pozele care vrei sa le pui dupa aia la o piagina mica cu un a si o linie scrii ce vrei dai la insert dupa aia la insert sound and movies dupa aia iti dai seama singura deoarece e foarte simplu si dupa aia cand termini dai la file si save. sper ca ti-am fost de ajutor

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blueSky_3324 a răspuns:

Slide-uri pe power point ..si le incarci dupa pe cd..simplu

| deyutza135 a răspuns:

E simplu faci pe powerpoint daca nu sti cum iti zic

| asdfghevere explică (pentru deyutza135):

Chiar nu stiu laughing)... nu o am eu cu din astea

| deyutza135 a răspuns (pentru asdfghevere):

Pai vrei sa-ti explic pintrun mesaj privat?

| asdfghevere explică (pentru deyutza135):

Da.

| deyutza135 a răspuns (pentru asdfghevere):

Pai nu pot prin mesaj dar dai la start dupa aia la all programs dupa aia la Microsoft office dupa aia la power point dupa aia la o fotografie mica cu un munte dupa aia la folderul su pozele care vrei sa le pui dupa aia la o piagina mica cu un a si o linie scrii ce vrei dai la insert dupa aia la insert sound and movies dupa aia iti dai seama singura deoarece e foarte simplu si dupa aia cand termini dai la file si save. sper ca ti-am fost de ajutor

| asdfghevere explică:

Merci mult :*

| SmileAndr33a a răspuns:

Poti folosi Windows media center, in care poti face un slide-show, sau in Power point cu imagini si muzica pe fundal.