| alexutza9912 a întrebat:

peste cateva zile va fi ziua surori mele de 8 ani si a tatalui meu ai nu prea stiu ce sa le fac cadou! ma puteti ajuta va rog frumos! dau FUNDA! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Isabella95 a răspuns:

Pentru sora ta ar trebui sa-i cumperi ceva "dulce" Ciocolata si un tricou/bluza sau o chestie cu actorul ei preferat.
Iar pentru tatal tau o diploma pentru cel mai bun tata si o chestie personala un ceas, o cravata.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ii puteti lua un telefon, o tableta sau niste haine sau o bratara de aur sau argint.Pa,pa

| albastrica009 a răspuns:

Cumpara-i mai bine o jucarie i-ar placea mai mult! Cred