| bdsos a întrebat:

peste o saptamna va fi ziua iubitului meu. Nu stiu ce sa ii cumpar cadou, i-am cam luat de toate pentru ca ne-am facut cadouri la fiecare aniversare. Dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BRRA a răspuns:

Incearca sa il surprinzi cu ceva neobisnuit la care nu s-ar astepta...ii poti lua ceva romantic sau depinde si daca are un hobby anume ii poti cumpara ceva ce are legatura ce el ori poate mergeti undeva impreuna, unde sa va simtiti minunat, avand in vedere ca sunteti iubiti

9 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Buna! happy Gasesti aici idei multe de cadouri chiar si mai funny sau personalizate cu poza voastra : https://3gifts.ro/ Incearca poate iti place ceva.

| ywar a răspuns:

Cadoul potrivit este un sex party cu inca 5-6 fete? Ce zici, rezista? Cu ocazia asta impusti doi iepuri dintr-o data. vezi daca ti-e fidea.

| Cameliapantiru a răspuns:

O carte sau o serie de carti pe care isi doreste sa o citeasca, bilete la un concert sau la o piesa de teatru pe care doreste sa o vada, parfumul lui preferat, un ceas de mana, potrivit stilului sau vestimentar.

| kiri11 a răspuns:

O mica petrecere sau o iesire la restaurant cu prietenii unde sa vorbiti normal big grin clubul in cazul in care toti vor fi de acord mai tarziu big grin

| Dilemaa a răspuns:

Mai bine organizeaza-i o petrecere surpriza cu toti apropiatii lui si toti prietenii vostri! inainte de asta, ai grija ca toti prietenii lui sa fie " ocupati" de ziua lui, ca el sa nu banuiasca nimic.

| ReDIoNuT a răspuns:

Un parfum / un joc / un video cu poze cu voi / daca fumeaza o tigara electronica sau un pachet de tigari. sau o bricheta mai scumpa. Sunt multe lucruri pe care poti sa i le cumperi

| Mikaaa30 a răspuns:

O rama cu Love in care sa fiti voi doi / ciocolata nu trebuie sa lipseasca fie ca e de la fata-baiat, ori baiat-bata / o pancarda, mesaj scris cu " cel mai bun iubit" etc.

| CG_Mirela_1997 a răspuns:

Un tricou imprimat crezi ca i.ar plăcea? Cu o poza frumoasa, cu el sau cu tine, sau cu voi doi. Cred ca va fi surprins straight face Eu mi.am dorit sa-i fac un astfel de cadou prietenului meuwinking