| TwixulDrept a întrebat:

Prietena mea cea mai buna s-a suparat pentru ca i-am dat unei fete un program si ei nu ( fata aceea m-a intrebat ), ia odata cand i-am aratat o poza mi-a cerut programul dar nu mai aveam instalarea si era alt program. Ea se supara de multe ori si din nimic. Ce sa fac sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
| gabriela_3062 a răspuns:

Dar de ce sa te duci tu la ea sa va impacati daca tu nu ai gresit cu nimica. Ce ar vrea acum tu sa ii accepti toate mofturile ei?! un prieten nu ti-ar face asa...

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca se supara din nimic inseamna ca e prea mofturoasa. O prietena adevarata te-ar intelege. Aveam si eu un astfel de prieten. Orice as fi facut nu era multumit. Uneori imi si venea greu sa il suport.

daniela
| daniela a răspuns:

Cred ca este prea egoista si geloasa.

| TwixulDrept explică:

Multumesc pentru sfaturi

| Remus_7546 a răspuns:

Cauta alta prietena, nu stiu ce sa zic daca asa se comporta cea mai buna prietena cam naspa, las-o dc sa te duci tu sa te impaci cu ea? daca chiar este prietena ta cea mai buna ar veni sa incerce sa se impace cu tine

| lolipop_7294 a răspuns:

Cred ca e o cearta minora ca toate celelalte daca zici ca se supara des. demonstreaza-i ca tii mai mult la ea decat la fata aceea care te-a intrebat de program. incercati sa discutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da inpacate daca nu ia-ti alta ia adiul asta si iti dau eu ginel_mihaita32