| βʋϰβʋииʏ a întrebat:

Heii TPU sigh !
Sa va povestesc.
Acum cateva zile ma`m certat cu cea mai buna prietena a mea . Ea mi-a spus niste lucruri groaznice ptr. mne iar eu ma`m suparat foarte rau pe ea.
Iam adresat si eu lucruri groaznice ei dar nam stiut cat de bine imi era cu ea
Acum stau cu o alta fata dar ea nu prea imi da respect ca prietena cate o data se poarta foarte urat cu mine si ma copie si pe mne ma supara foarte tare dar inf. nu asta conteaza oh go on
As vrea sa ii spun tot Anei dar nu pot .
Sunt prea emotionata si nu stiu ce sa fac sigh
Era cea mai buna prietena a mea de cand ma`m nascut avem multe in comun . Peste toate am trecut cu ea ne-am incurajat impreuna si am trecut peste tot . Fara ea ma doare sufletul si ma simt nasol . Imi vine sa ma omor fara ea . Este cea mai buna prietena pe care o pot avea vreo data .
Nam stiut sa respect ce aveam si am cerut mai mult decat imi permitea sufletul .
Orice sfat este bine primit.
Acor si funda si vot orice numai sa imi spuneti cum pot sa ma impac cu ea .

Răspuns Câştigător
| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Buna,numele meu este Teodora si am trecut si eu prin asa ceva.Am o prietena care ma face sa rad doar cand zambeste.Ne jucam impreuna si cel mai bine ma simt cu ea din toate prietenele.(o cheama Alexandra). Deseori ne certam din aceeasi cauza ca a ta.Insa niste complimente si scuze repara doar pe jumatate problema.Incearca imediat dupa e iai cerut scuze si pune OK.schimba repede subiectul cu ceva amuzant despre care puteti rade in hohote.Asa rezolv eu problema.Ma plimb cu ea.o invit la mine, ii dau chestii(o bratara a prieteniei inseamna foarte mult).Fii atenta daca a gresit ea cu ceva si vezi ca nu-ti cere scuze dupa vreo saptamana, doua fa tu primul pas sunand-o si intreband-o ce faci.Cu placere, skumpo, si noroc cu prietena.Fii tare!