| Nicol_Iepuras_1998 a întrebat:

problema e ca iubesc un baiat pe care nu l-am mai vazut din octombrie, am fost impreuna o luna dar ne-a despartit tata deoarece e sarac are 4 clase si bea diferenta dintre noi este de un an, iar incepusem sa vorbesc cu el acum o luna, dar imi este frica de tata si am rupt legatura cu el, ce pot sa fac? Si el ma iubeste mi-a aratat dar,,,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatăl tau știe ce este bine pentru tine,el se gandește la viitorul tau cu acest băiat.Să zicem ca ești casnica,stai și freci la oale toata ziua, muncești, îți educi copiii. El vine seara beat acasă începe să te înjure, să spune ca-l inșeli, te lovește în fața copiilor, ti-ar place asta? Asculta-ți parinții. Ei au experiență în viața si îți doresc sa nu faci aceleași greșeli ca ei.

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Chiar până acolo ai decăzut? Să vrei să te cuplezi cu un băiat fără căpătâi, numai cu patru clase și bețiv...

| corbulalbrosu a răspuns:

Te-ai gandit bine ce viitor iti va oferi un astfel de barbat? Depinde si de aprecierea pe care ti-o acorzi propriei persoane dar mai ales si unei viitore familii. Gandeste-te de mai multe ori si nu-ti asculta doar inima, intreaba-ti si ratiunea. Pa, pa.

| ywar a răspuns:

4 clase. e perfect. E o partida buna. Am auzit eu ca astia au jeep si cam to ce vre a... lor in materie de trai "decent". Baga mare.

| Pinocchio a răspuns:

Daca bea, are doar 4 clase, chiar nu mai conteaza daca e sarac sau nu.
Nu e pentru tine.