| Helpeeer a întrebat:

Sambata este ziua prietenei mele.Nu am idei de cadouri asa ca daca vreti as vrea sa imi dati cateva... Ea are 13 ani(faca sambata).big grin... Sper ca ma puteti ajuta.Primele 5 raspunsuri primesc vot iar primul raspuns cel mai bun primeste si funda si vott!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey'

Poti sa ii iei o tinuta completa,adica,niste jeansi,o bluza si niste bascheti.
Sau daca vrei ceva mai unic,poti cumpara o rama, in care sa pui o poza sau doua cu voi si o felicitare happy

Doua bilete la un film, concert pentru voi doua
Funda?

| Helpeeer explică:

Ms ca mi-ai raspuns dar astept si alte raspunsuri care pot fi castigatoare...

| Piersicutza01 a răspuns:

Eu am sa incerc unele idei dar depinde si de caracterul fetei... adica este mai elegantica ar fi bun un set de margeluse cu bratara, de e mai studioasa o carte buna, o jucarie de plus dar cred ca in ziua de azi nu mai merge. Cred ca si un parfum ar fi o idee buna sau o caseta pentru maruntisuri ( cercei, inele, etc ). Funda?:*:*