| ticaela a întrebat:

(scuze pentru ca o postez din nou, am nevoie de cat mai multe rapsunsuri). Baieti, voi cum ii aratati unei fete va place de ea? Este un baiat pe care il plac, doar ca nu stiu ce sa fac, se uita atat de ciudat la mine, ma urmareste cu privirea tot timpul. O data m-a si salutat sau ma urmarit cat treceam strada ...Nu cred ca se uita asa doar ca sa ma agate, si apoi doar sa se foloseasca de mine si apoi sa ma lase, are o privire atat de misterioasa. Voi ce parere aveti?
Funda...♥

Răspuns Câştigător
| CatalyN4 a răspuns:

Ori te place, ori e pus de teroristi sa te urmareascalaughing)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia misteriosi sunt cei mai periculosi laughing

| OuTKasT a răspuns:

E un nenorocit care vrea "doar sa te agate" si sa te duca in Italia sa te distrezi laughing pe bani grei nu asa...

| schiuridevanzare a răspuns:

Foarte simplu te duci si vb cu el