| Xenoverse a întrebat:

Am un laptop Hp 15-g011sq este depasit si am un frate care este plecat pe dincolo si vreau sa il conving sa imi trimita un laptop de gaming. Dati-mi niste sfaturi cum sa il conving ca sa imi trimita un laptop de gaming, nu vreau raspunsuri de genul "du-te la munca" va rog frumos.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, laptopurile nu sunt pentru jocuri, pentru jocuri ai nevoie de un PC, ca laptopurile sunt ale naibii de scumpe.
Cumpara local din Romania, ca de cumperi de peste hotare risti sa platesti vama si TVA la ele, la intrare in tara.
Apoi, frate-tu s-a dus de nevoie la munca, nu ca sa-ti cumpere tie laptopuri. Joaca-te frate pe strada, ca sa cresti si sa te dezvolti normal, dar pana termini scoala, pune mana de trage pe carte, ca nu-i timp de gaming.

| Levild a răspuns:

Ba coi3 nu poti sa imi trimiti un laptop. facem sa fie bine si la mine si la tine. ata e pentru cine p8887 mea se simte... nu pentru jocuri >? si dc *** sau m-a facut jocuri daca nu e pentru lapptop e pentru pc laughing))morr