| Xenoverse a întrebat:

Salut, Am un singur frate care este cu 2 ani mai mare ca mine si de cativa ani este plecat pe dincolo, si vreau sa il conving cand vine in tara sa imi aduca un smartphone Samsung S8+ si nu stiu cum sa il conving ca sa imi aduca acest smartphone. Acum detin un Samsung A3 din 2014 si deja a inceput sa uzeze
si se misca foarte lent, cum sa il conving? Astept raspunsuri convingatoare.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ii zici direct si aia e

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca tot e frate tu ce e asa complicat sa ii zici sa iti aduca si tie un telefon.

| Lioana a răspuns:

De ce trebuie sa ti-l aduca din strainatate? Daca il ia de acolo nu va avea meniu in limba romana. Gasesti si in Romania. Roaga-l sa te ajute cu banii pentru un telefon nou si ti-l cumperi singur.
Totusi nu stiu de ce crezi ca fratii sunt atat de generosi, incat sa faca cadouri de valoare asa de mare. Eu nu cunosc astfel de frati.

| Xenoverse explică (pentru Lioana):

Nu trebuie sa fie in limba romana telefonul, ma descurc si cu engleza am limba setată in engleza si pe telefonul care il utilizeze acum.

| Doja a răspuns:

Ce te impiedica sa-i zici direct? Strange bani pentru telefon si zi-i ca ii dai banii cand ajunge cu el.

| Xenoverse explică (pentru Doja):

Cum adica sa-i dau bani? Eu vreau sa primesc gratis S8+.