| yoysh a întrebat:

as vrea sa si eu niste idei originale de cadou de Craciun pentru iubitul meu. As vrea sa fie ceva original, sa nu ma coste multi bani, deoarece nu il incanta astfel de cadouri.

4 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

O bratara cu numele lui laughing

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai.i-ai ceva de imbracat:-? Chiar daca totusi costa mai mult imbracamintea, dar merita, pentru ca o poarta:). Uite cauta si tu pe aici. poate vezi ceva ce-ti place.[http://www.price.ro/preturi_imbracaminte_barbati-2232.htm]Pa-pa:*.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atunci ceva simbolic, un animăluț din pluș, un fular personalizat, etc.
Pa, pa.

| ATHOS a răspuns:

Ce-ar fi daca, repede, i-ai croseta o pereche de manusi. E iarna, te iubeste, si in mod cert le va purta si... te va purta mereu in gand.
Bafta!