| Marialy a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar mamei mele (mic) cadou de 8 martie? M-am gandit sa-i fac o poezie si sa cumpar un buchetel de flori si inca ceva cumparat, dar nu stiu ce. Voi ce ati cumpara daca ati fi in locul meu? Fara parfumuri, bijuterii, ca i-am mai cumparat. Daca imi puteti da site-uri sa ii fac ceva manual, gen origami, dar sa fie ceva special ca doar e mama. Va multumesc!

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Da-i o inimioara personalizata pe care sa scrii TE IUBESC MAMI

| Marialy explică:

Ce dragut:X dar mai astept raspunsuribig grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu stii cam ce i-ar fi de folos i-ai o cutie de ciocolata. Merge mai intotdeauna. Oricum, pentru dansa, gestul conteaza.

| silvershark a răspuns:

Eu i-am cumparat mamei o cana cu "I LOVE MOM" cu inimioare si a fost incantata de cadou.

| alecsandrabubz09 a răspuns:

Ca idee, eu o sa ii dau mamei mele un ghiveci cu floarea ei preferata (iasomie). Prefer sa'i dau ghiveci pentru ca nu se ofileste repede ca florile la buchet. Si o cutie de ciocolata. Daca ai buget mai mare cumpara-i ceva ce stii ca isi doreste si i-ar fi de folos.